Windows 10 już dostępny!
Napisał(a): XANT3R


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
XANT3R
Właściciel
*******


0
59 posts 33 threads Dołączył: Jan 1970
07-29-2015, 14:02 -
#1
Windows 10 wkracza na rynek. Nowy system Microsoft jest już dostępny globalnie w 190 państwach, w 111 językach, jako bezpłatne uaktualnienie dla urządzeń funkcjonujących na systemach Windows 7 oraz Windows 8.1, a także nowych komputerach osobistych oraz tabletach.

[Obrazek: 50417.jpg]

Windows 10 reprezentuje nowe podejście w rodzinie produktów Windows. Stanowi pierwszy krok w kierunku jeszcze większej personalizacji komputerów osobistych. Nie tylko z tego powodu, że jest bezpłatny, lecz również dlatego, że w jego tworzeniu wzięło udział ponad 5 mln użytkowników. Dodatkowo nowy system jest dostarczany w modelu usługowym (Windows as a service), dzięki czemu będzie na bieżąco aktualizowany o innowacyjne funkcje oraz udoskonalone zabezpieczenia.

W nowym systemie Microsoft użytkownicy poczują się jak w domu, a będzie temu sprzyjał szybki i znajomy interfejs, ujednolicony dla całej gamy urządzeń. Windows 10 dostosowuje się do urządzeń, z których korzystają klienci - od konsoli Xbox po komputery PC, od telefonów po tablety oraz drobne urządzenia - a doświadczenie z ich używania jest spójne i kompatybilne. Windows 10 będzie wspierał największy wachlarz urządzeń - od "Internetu Rzeczy" (Internet of Things) po centra danych przedsiębiorstw na całym świecie. Microsoft dostarcza również deweloperom zunifikowaną platformę do tworzenia aplikacji na wszystkie urządzenia wraz z jednolitym sklepem z aplikacjami.


[Obrazek: 50421.jpg]
Windows 10 oferuje ponadto wiele rozwiązań, pozwalających na bardziej spersonalizowane i produktywne korzystanie z wymienionych urządzeń. Wśród nich m.in. Cortana - osobisty, cyfrowy asystent, rozszerzający możliwości Twojego telefonu, komputera oraz tabletu, dzięki któremu odnalezienie poszukiwanych informacji jest proste i odbywa się w mgnieniu oka. Niestety Cortana nie jest jeszcze dostępna w polsce, za to mamy w jej miejscu bardzo wygodną wyszukiwarkę systemową Smile

[Obrazek: 50419.jpg]
Z kolei Microsoft Edge to całkowicie nowa przeglądarka internetowa, która jest bardziej spersonalizowana, a przy tym elastyczna, wydajna oraz dopasowana do wszystkich urządzeń z Windows 10. Umożliwia użytkownikom szybkie przeglądanie stron internetowych, zaznaczanie interesujących treści, dodawanie komentarzy oraz łatwe dzielenie się takimi notatkami ze znajomymi.

Windows 10 to także integracja z konsolą Xbox. Dzięki aplikacji Xbox gracze mogą rejestrować, udostępniać oraz edytować najlepsze momenty z gier za pomocą Game DVR, grać w nowe gry z przyjaciółmi na różnych urządzeniach oraz streamować gry bezpośrednio z konsoli Xbox One na swoje tablety i komputery osobiste z systemem Windows 10.
 
Przycisk Start oraz pasek zadań umożliwią natychmiastowy dostęp do treści najważniejszych dla użytkownika. Z pewnością będą także stanowiły elementy interfejsu dla użytkowników Windows 7 oraz Windows 8

[Obrazek: 50423.jpg]
Od dziś użytkownicy będą powiadamiani o czekającej na nich darmowej aktualizacji do Windows 10, a nowe urządzenia z tym systemem stopniowo będą pojawiały się w sklepach. Więcej informacji na temat aktualizacji można znaleźć pod adresem www.windows.com.

Jeśli nie masz jeszcze komunikatu, to spróbuj w wierszu poleceń wpisać wuauclt.exe /updatenow

Źródło : media2.pl + własne
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-29-2015, 14:07 przez XANT3R.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wybierz tryb forum
Nocny

Obserwuj nas
Ostatnio na forum

Discord

Polecane
luk144pl.eu